Co kluci nepřehlédnou

16. července 2009 v 21:00 | Milky |  Ostatní
http://www.pop-layshop.blogger.com.br/batatafrita.gifZdravá chuť k jídlu:
Holky někdy dokážou opravdu zkazit zábavu! Jak nám ten hamburger má chutnat, když vedle nás bez chuti rýpete do salátu? My se s vámi chceme bavit. Takže si pořádně nandejte a nechte si chutnat!

http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_156.gif Boty:
Vaše boty jsou pro nás důležité. Hlavně ti ale musí sedět, protože nikdo z nás rozhodně nechce poslouchat nářky nad puchýři.

http://i32.photobucket.com/albums/d41/memijameczka/pix186.gif Líčení:
Všimneme si ho hlavně, když je ho moc a věř tomu, že silné nalíčení se nám moc nelíbí. No vážně! Lepší je přirození líčení.

http://i29.photobucket.com/albums/c277/youmijameczka/zw77.gif Malé nenápadné zvyky:
Způsob, jakým si dáváte vlasy za ucho, nebo jak jste u napínavých filmů nervózní a koušete si nehty - to tajeme jako máslo. Vám to asi ani nepřijde. Možná vám jsou tyhle věci dokonce trochu trapné. Ale nám přijdou okouzlující.

http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_22.gif Kluci, kteří s vámi flirtují:
Myslíte si, že si toho nevšimneme? Všimneme si jich dřív, než je zaznamenáte vy. A rozhodně si to nenecháme líbit. Budeme pozorovat, jestli jste nám věrné nebo nám tajně flirtujete za zády.


http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1blog/smileys/icons/marlboros.gif Kouření:
Podle nás není kouření vůbec cool a je o hnus. Nekuřákům chutná polibek kuřačky tak, jako by si lízli z popelníku. A pokud při mazlení tvoje vlasy a oblečení smrdí kouřem, není to ani trochu sexy.

http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1blog/smileys/icons/car.gif Auto tvých rodičů:
Němejte strach, nebudeme vás méně milovat jen proto, že vaše rodiče jezdí starou šlupkou, nebo žádné nemají. Ale zaručeně si toho všimneme. Prostě kluci!


http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/34.gif Telefonáty s kamarádkou:
Ano, my kluci se považujeme ve vašich životech za to nejdůležitější. A proto nás ty dlouhé telefonáty s kamarádkou matou. Říkáme si, co si pořád povídáte. Udělali jsme něco špatně? A zvlášť když nás kvůli telefonování zanedbáváte na rande!

http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1blog/smileys/icons/girl2.gif Tvůj úsměv:
Pokud se smějete od srdce, máme pocit, že vás umíme udělat šťastné. A to je to, co chceme. Takže je pro nás důležité, abyste jen znuděně nekoukaly.

http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1blog/smileys/icons/halloween.gif Pomlouvání:
Věty typu: ,No viděl jsi ji?´ nám fakt lezou na nervy. Nechte být ostatní ostatními. nemusíte hned všechno komentovat. To nás nebaví.

http://img162.imageshack.us/img162/1056/modradu0.gif Přesnost:

Pokud chodíte pořád pozdě, dáváte nám najevo, že pro vás nejsme důležití. Kromě toho se na vác chceme spolehnout. A to nejde, když neumíte dodržet ani to, na čem jsme se dohodli. Je snad tak těžké přijít včas?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama